1 * hěvzdičkové apartmány v Zarasai

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Zarasai. Najděte si jeden z apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Zarasai, kde najdeme města Medumi, Degučiai, Vėdariai, Suviekas a Salakas.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Central Apartment Zarasai 

Foto: Central Apartment Zarasai
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
84 %

Central Apartment Zarasai is a self-catering accommodation located in the spa town of Zarasai, a 5-minute walk away from the shores of Zarasas Lake. It features a balcony with a view onto the city.

Pokoje

Apartmán s balkónem
osoby39 - 39 EUR za noc

2. Patrik-2 

Foto: Patrik-2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

Situated in Zarasai, Patrik-2 offers accommodation with a balcony and free WiFi. The apartment has lake views and is 50 km from Utena.

Hotely v okolí Zarasai

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Zarasai jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Zarasai. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Zarasai.


3. Visaginas Apartment 

Foto: Visaginas Apartment
Lokalita: Visaginas
Vzdálenost: 17.7 km
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
68 %

Situated in Visaginas in the Utena county region, Visaginas Apartment features accommodation with free WiFi. There is also a kitchen in some of the units equipped with a microwave, a toaster, and a fridge.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: